5 pomysłów na prezent dla rowerzysty

Przedświąteczny  zawrót głowy zbliża się wielkimi krokami. Szukanie prezentów, nawet dla najbliższych osób, bywa frustrujące i stresujące. Błądząc pomiędzy sklepowymi pólkami często nie mamy pojęcia co wybrać. Boimy się kupić coś, co nie trafi w gust obdarowanego, lub okaże się po prostu nieprzydatne. Kluczem do sukcesu może być informacja na temat hobby/ zainteresowań danej osoby. Jeśli szukasz idealnego prezentu dla fana jazdy na rowerze, poniżej znajdziesz kilka propozycji, które na pewno okażą się strzałem w dziesiątkę:

Kosmetyki rowerowe

Na pewno przydadzą się każdemu posiadaczowi roweru. Zwłaszcza takiemu, który nie rezygnuje z jazdy na dwuśladzie w trudnych, zimowych warunkach. Możesz wybrać jeden konkretny kosmetyk lub kupić zestaw dostępny w sklepie specjalistycznym. Na pewno dobrym pomysłem będzie uniwersalny smar do łańcucha, płyn do mycia roweru lub spray nabłyszczający.

Rękawiczki

Profesjonalny rowerzysta posiada w swojej szafie kilka kompletów rękawiczek, dostosowanych do pory roku i warunków atmosferycznych. Jest to jednak element ubioru, który bardzo szybko się zużywa. Możesz mieć pewność, że prędze czy później twój prezent okaże się przydatny.

Bidon

Podobnie jak rękawiczki, bidon szybko się zużywa, a jest niezbędnym atrybutem każdego rowerzysty. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieć ich kilka. Jeśli nie uda ci się trafić z kolorem tak, by pasował do roweru, zawsze jest szansa, że zgra się, ze strojem.

Czapeczka kolarska

Czapeczka to gadżet jakim nie pogardzi żaden rowerzysta. Wybierając konkretny model, kieruj się tym, by odznaczała się unikalnym motywem. Pewniakiem będzie zakup produktu stylowych marek.

 Gadżet z motywem roweru

Dobrym pomysłem będzie zakup gadżetu z motywem roweru takiego, jak kubek czy breloczek. Możesz wybrać również koszulkę lub kolarskie skarpety, które rowerzysta będzie mógł wykorzystać w czasie jazdy.